Self-diet

Öğün Tepsileri. ....

Öğün tepsileri diyet hazırlarken diyetinize koyacağınız gıdaların dağılımını belirler. Aşağıdaki yiyecek masasından seçilen yiyecekler sürüklenerek Öğün tepsilerine yerleştirilir.Alınan yiyeceğin kalorisi alttaki küçük kalori göstergesinde görülebilir.Alınan toplam kalori miktarı yukarıdaki ALINAN KALORİ bölümünde izlenebilir.

       
Uyarı-1 .   Programın size gereken diyet kalorisini belirlemesinden sonra aldığınız gıdaların toplam kalorisi bu düzeyi aşarsa uyarı ile karşılacaksınız
Uyarı-2   Yiyecek tepsisinden çıkarmak istediğiniz bir gıda ikonunu çift tıklayarak seçerseniz bu uyarı ile seçiminiz sorulacaktır.Evet seçimi ile o gıda tepsiden çıkarılır ve toplam kalori değeri gıda içeriği kadar azalır.
       
Diğer uyarılar

Self-diet programında birçok uyarı ile karşılaşabilirsiniz.Başta program açılırken bile size temel bir uyarı yapılır; çünkü bu diyet hazırlama programı, kilo vermek amacıyla diyet hazırlanmak içindir.

  Programda bazı yanlış girişlerde, hatalı diyet hazırlama hali yada kayıt işlemlerinde muhtelif uyarılar veya doğrulama uyarıları alacaksınız.
Ana sayfa